Rejestracja telefoniczna

Zadzwoń i umów się na wizytę

(32) 615 63 22

poniedziałek  12:00 - 20:00
wtorek, środa, czwartek  09:00 - 20:00
piątek  9:00 - 16:00

 

Nasz zespół

Poznaj nas bliżej

Małgorzata Siewniak
Lekarz stomatolog
Założycielka gabinetów stomatologicznych Siewniak w Jaworznie
 

Lekarz z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Ukończyła Wydział Stomatologii na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku. Były asystent Zakładu Ortodoncji na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku. Swoje doświadczenie zdobywa na licznych kursach i sympozjach.

W gabinecie wykorzystuje najnowsze technologie oraz materiały dla uzyskania najlepszego efektu wykonywanych prac. Dla podniesienia jakości usług, zabiegi wykonuje w precyzyjnych lupach stomatologicznych. Głównym obszarem jej zainteresowań jest protetyka, stomatologia estetyczna i dziecięca. Szczególnie praca z najmłodszymi pacjentami, choć jest sporym wyzwaniem, sprawia jej wiele przyjemności. W trakcie wykonywania uzupełnień protetycznych, kieruje się nowoczesnymi trendami oraz indywidualnym podejściem do potrzeb pacjenta.

Po pracy wolny czas spędza czytając dobre książki przy muzyce oraz spotykając się z przyjaciółmi. Często bywa w teatrze i kinie.


Adam Siewniak
Lekarz stomatolog
Specjalizuje się w implatologii i protetyce
 

Ukończył Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu na Wydziale Lekarsko-Stomatologicznym.

Jego codzienność to nowoczesne leczenie stomatologiczne pod mikroskopem i protetyka stomatologiczna. W naszej klinice zajmuje się przede wszystkim implantologią, odnosząc liczne sukcesy potwierdzone zadowoleniem pacjentów.

Jest członkiem International Congress of Oral Implantologists, Deutsche Gesellschaft für Orale Implantologie, Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego i Polskiego Towarzystwa Endodontycznego. Ukończył roczy kurs podyplomowy "Curriculum Implantologi PSI" i pomyślnie zdał egzamin teoretyczny oraz praktyczny. Dzięki temu uzyskał możliwość prowadzenia licencjonowanej praktyki implantologicznej Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego. Zajmuje się kompleksowym leczeniem stomatologicznym tzw. "trudnych przypadków", polegającym na całkowitej przebudowie uzębienia i zgryzu, z wykorzystaniem artykulatora i łuku twarzowego. Prowadzi również leczenie pacjentów z dolegliwościami stawów skroniowo-żuchwowych oraz mięśni żucia. W swojej pracy wykorzystuje innowacje stomatologiczne takie jak komputerowe planowanie zabiegów chirurgicznych czy cyfrowe planowanie uśmiechu.

Uczestniczy w szkoleniach w kraju oraz zagranicą aby zapewnić swoim pacjentom opiekę stoamtologiczną na najwyższym światowym poziomie. Również sam przyczynia się do rozwoju stomatologii, prezentując swoje przypadki na licznych krajowych konferencjach.


Magdalena Siewniak
Lekarz stomatolog
Master of Science in Orthodontics (M.sc.)
 

Ukończyła Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie na Wydziale Lekarsko-Stomatologicznym. 

Głównym obszarem jej zainteresowania jest ortodoncja. Ukończyła prestiżowe, 3-letnie magisterskie studia podyplomowe z ortodoncji na Danube University Krems w Austrii i otrzymała międzynarodowy tytuł akademicki "Master of Science in Orthodontics". Jest certyfikowanym lekarzem Invisalign oraz członkiem Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach oraz szkoleniach krajowych i zagranicznych, w celu zapewnienia jak największego komfortu i skuteczności leczenia. Angażuje się również w rozwój stomatologii. Jest autorem publikacji w specjalistycznych magazynach branżowych.

W naszym gabinecie oferuje swoim pacjentom leczenie aparatami ruchomymi, tradycujnymi aparatami stałymi, nowoczesnymi aparatami samoligaturującymi oraz niewidocznymi aparatami nakładkowymi Invisalign.

Ambitna, konsekwentna, otwarta. W pracy najbardziej motywuje ją zadowolenie pacjentów z świadczonych usług. Czas wolny stara się spędzać aktywnie. Jej pasje to narciarstwo i żeglarstwo. Uwielbia podróżować i poznawać nowe kultury.


Patryk Syguła
Lekarz stomatolog, specjalizuje się w periodontologii
Lekarz medycyny estetycznej
 

Absolwent Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

Główny obszar zainteresowania to periodontologia, protetyka oraz chirurgia stomatologiczna.
Jest obecnie w trakcie odbywania prestiżowego Curriculum Periodontologicznego.
Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje biorąc udział w stomatologicznych kursach specjalistycznych.

Ukończył z wyróżnieniem studia podyplomowe z zakresu Medycyny Estetycznej w Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach.
Uczestnik licznych krajowych i międzynarodowych kursów, konferencji i sympozjów Medycyny Estetycznej.

Aktualnie wykłada i prowadzi zajęcia z lekarzami podejmującymi studia podyplomowe z zakresu Medycyny Estetycznej na SWSM.
Prowadzący kursy w Akademii Medycyny Estetycznej Art Doctors.

Jego motto brzmiące "Piękna twarz - piękny uśmiech” idealnie łączy obie dziedziny, którymi się zajmuje.

Zakres zabiegów, którymi zajmuje się dr Patryk Syguła obejmuje:
- mezoterapię twarzy,
- mezoterapię skóry owłosionej,
- mezoterapię cellulitu,
- lipolizę iniekcyjną,
- osocze bogatopłytkowe,
- toksynę botulinową,
- korekcję zmarszczek i bruzd kwasem hialuronowym,
- wolumetrię,
- wolumetrię i modelowanie ust,
- biorewitalizację skóry twarzy i szyi nićmi PDO,
- lifting niechirurgiczny nićmi z haczykami PDO,
- lekarskie peelingi chemiczne. 

W swej praktyce stawia olbrzymi nacisk na anatomię, bezpieczeństwo i zachowanie naturalnego wyglądu pacjentów.
Jest niezwykle cierpliwą osobą i z chęcią odpowiada na wszystkie pytania związane z zabiegami, rozwiewając wszystkie wątpliwości.
Jego pogoda ducha udziela się pacjentom i sprawia, że każdy zabieg przeprowadzany przez doktora upływa w bardzo miłej i przyjaznej atmosferze.


Agnieszka Chrzanowska
Lekarz stomatolog
Specjalizuje się w endodoncji
 

Jest absolwentką Śląskiego Uniwersytetu Medycznego kierunku lekarsko- dentystycznego.

Głównym obszarem jej zainteresowań jest stomatologia zachowawcza z endodoncją, stomatologia estetyczna oraz pedodoncja. Każdy zadowolony pacjent, a szczególnie ten najmłodszy, jest dla niej powodem do satysfakcji. Na bieżąco śledzi najnowsze rozwiązania ze świata stomatologii poprzez udział w kursach, a zdobyte doświadczenia wykorzystuje w codziennej praktyce.

W pracy na pierwszym miejscu stawia na komfort, uśmiech i zadowolenie pacjenta. W życiu prywatnym najbardziej cieszy ją czas spędzany z bliskimi oraz podróże.


Marek Janeczek
Lekarz stomatolog
Specjalizuje się w chirurgii stomatologicznej

Lekarz z dużym doświadczeniem w chirurgii stomatologicznej. W naszym gabinecie zajmuje się przede wszystkim skomplikowanymi ekstrakcjami zębów, w tym "ósemek" i zębów zatrzymanych.

Bardzo delikatny i profesjonalny. Każdego pacjenta traktuje indywidualnie i obejmuje odpowiednią opieką lekarską.


Ewa Kościelny
Logopeda
 

Specjalista z wieloletnim stażem w zakresie logopedii (Uniwersytet Śląski - Podyplomowe Studium Logopedii i Glottodydaktyki z Terapią Pedagogiczną), magister edukacji wczesnoszkolnej ze stopniem awansu nauczyciela dyplomowanego, oligofrenopedagog od 2001 roku. Posiada Certyfikat ,,Ortodoncja dla logopedów. Praktyczne umiejętności oceny warunków zgryzowych”.

Pani Ewa pomaga naszym pacjentom w leczeniu zaburzeń wymowy, opóźnień rozwoju mowy, jąkania, nieprawidlowego sposobu połykania tzw. "niemowlęcego". Uzystanie prawidlowej wymowy i pozbycie się dysfunkcji pozwala na uzyskanie dobrych i stabilnych efektów leczenia ortodontycznego. 

Jest osobą otwartą, uśmiechniętą, a praca z dziećmi sprawia jej radość.


Agnieszka Dudek
Asystentka stomatologiczna
 

Dyplomowana asystentka stomatologiczna. Z troską i uśmiechem podchodzi do każdego pacjenta, szczególnie tych najmłodszych. Perfekcyjnie organizuje czas pracy oraz zarządza linią dezynfekcji i sterylizacji. Zawsze chętna udzielić Pacjentom informacji i pomocy w znalezieniu dogodnego terminu wizyty. W wolnych chwilach spędza czas ze swoją rodziną, na aktywnym wypoczynku.


Agnieszka Wąsowska
Asystentka i higienistka stomatologiczna
 

Stale podnosi swoje kwalifikacje poprzed udział w kursach i szkoleniach. Jest osobą otwartą, lubiącą pracę z ludźmi. Szczególnie ceni sobie dobry kontakt z pacjentami i stara się zapewnić im odpowiedni komfort w czasie wizyty. Wolny czas spędza na czytaniu książęk i rysowaniu. Uwielbia także gotowanie i podróże.


Bogna Czekiel
Asystentka i higienistka stomatologiczna
Technik elektroradiolog (w trakcie)
 

Indywidualne podejście do pacjenta jest dla niej najistotniejsze. Wieloletnie doświadczenie w pracy z pacjentem pozwala jej na zrozumienie problemu każdego z nich. W naszej klinice zajmuje się wybielaniem zębów (głównie metodą Prevdent), usuwaniem osadu i kamienia (pełna higienizacja), instruktażami higieny jamy ustnej. W naszej placówce współpracuje z periodontologiem. W przypadku asystowania odnajduje się najlepiej w ortodoncji. Stale podnosi swoje kwalifikacje biorąc udział w szkoleniach z zakresu stomatologii. Swoją pracę wykonuje z pasją i ogromnym zaangażowaniem. Obecnie jest studentką elektroradiologii.

Poniedziałek, 1 października 2018

Drodzy Pacjenci, aktualości i bierzące wiadomości z kliniki znajdziecie na naszym profilu na Facebook´u. Serdecznie zapraszamy.

http://www.facebook.com/stomatologiasiewniak/

Siewniak
Stomatologia

ul. Starowiejska 8
43-600 Jaworzno (Osiedle Stałe)

rejestracja tel. +48 (32) 615 63 22
komórka +48 518 647 934
email: info@siewniak.pl

Polecamy:
Ortodoncja Jaworzno
Implanty zębów Jaworzno

Czy wiesz że ... ?
 • Próchnicą można zarazić się np. poprzez pocałunek, dlatego warto zadbać o higienę jamy ustnej partnera
 • Zęby powinno się myć conajmniej 2 razy dziennie, a najlepiej po każdym posiłku
 • Po spożyciu owoców, soków i coli należy odczekać 30 min do umycia zębów
 • Stosowanie twardej szczoteczki i zbyt dużej siły podczas mycia zębów, prowadzi do nadwrażliwości i utraty szkliwa
 • Ślina zawiera substancje przeciwbólowe, przeciwbakteryjne, przeciwgrzybicze i przyśpiesza gojenie ran
 • Osoby często pijące soki i herbaty owocowe są bardziej narażone na erozję szkliwa
 • Cukrzyca sprawia, że choroby przyzębia postępują szybciej i są trudniejsze w leczeniu
 • Największymi czynnikami ryzyka wystąpienia raka jamy ustnej to palenie papierosów i alkohol
 • Jama ustna jest szóstym pod względem częstości miejscem występowania nowotworów
 • Bakterie powodujące choroby przyzębia, mogą przyczynić się do zapalenia wsierdzia
 • Do umycia zębów wystarczy ilość pasty odpowiadająca ziarnku grochu
 • Zaawansowany wiek nie jest przeciwskazaniem do leczenia ortodontycznego