Siewniak Stomatologia

Marzysz o pięknym i zdrowym uśmiechu?Zapraszamy na konsultację.

Umów wizytę

Stomatologia Siewniak

W Stomatologii Siewniak na pierwszym miejscu stawiamy zdrowie pacjentów. Naszą misją jest zapewnienie najwyższej jakości usług stomatologicznych, w komfortowych i bezpiecznych warunkach. Dbamy o kameralną i miłą atmosferę. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii, nasza kadra specjalistów łączy skuteczne leczenie z doskonałym efektem estetycznym.

Obejrzyj film o naszej klinice

Nasze usługi

Metamorfozy

Nowe zęby to nie tylko piękny wygląd ale przede wszystkim pewność siebie i lepszy komfort życia. Zobacz jak zmieniają się uśmiechy pacjentów, którzy zaufali naszym ekspertom w Stomatologi Siewniak.

Licówki

Pacjent chciał poprawić estetykę zębów - zmienić ich kształt i kolor. Wykonano minimalnie inwazyjne licówki porcelanowe.

Wady zgryzu

Skomplikowana wada zgryzu utradniała Pacjentce jedzenie i wpływał na niską estetykę uśmiechu. Zastosowano leczenie aparatem ortodontycznym. Na koniec wybielono zęby metodą lampową Prevdent.

Leczenie kompleksowe

Pacjent podjął decyzję aby kompleksowo zadbać o swój uśmiech. W pierwszym wtapie ustawiono zęby w idealnych pozycjach aparatem ortodontycznym. Zastosowano korony porcelanowe i implanty aby uzyskać ten wspaniały efekt estetyczny.

Implanty

Pacjent zgłosił się z powodu rozchwianych zębów, uniemożliwiających funkcjonowanie. Poza tym Pacjent marzył o białym uśmiechu. Wykonano porcelanowy most na implantach zapewniający estetykę i komfort jedzenia.

Nakładki ortodontyczne

Pacjent zgłosił się aby poprawiać nieestetyczne ustawienie zębów. Wykonano niewidoczne nakładki ortodontyczne, dzięki którym zęby ustawiły się w idealnym miejscu.

Higienizacja

Palenie papierosów, picie kawy czy herbaty wpływa na zbieranie się osadów na zębach. U Pacjenta wykonano zabieg profesjonalnej higienizacji z wykorzystaniem innowacyjnego urządzenia EMS AirFlow Prophylaxis Master.

Nasz zespół

Kontakt

Stomatologia Siewniak
ul. Starowiejska 8
43-600 Jaworzno (Osiedle Stałe)

Godziny pracy gabinetów:
poniedziałek - piątek
8:00 - 20:00

Rejestracja pacjentów:
tel. 32 615 63 22
poniedziałek - piątek 8:00 - 20:00

Formularz kontaktowy